Prometeusz Consulting sp. z o.o.

Prometeusz Consulting sp. z o.o.

ubezpieczenia oc, kalkulator oc, odszkodowania

ubezpieczenia oc, kalkulator oc, odszkodowania

» PORADY BROKERA

Prawo ubezpieczeniowe - skuteczne dochodzenie roszczeń 

Serwis prawo ubezpieczeniowe poświęcony jest zdarzeniom autentycznym, z którymi spotykacie się jako ubezpieczeni. Kto z nas nie musiał pokonać swoistych schodów ubezpieczeniowych? Czy wypłacono nam w terminie pełną kwotę odszkodowania? Czy byliśmy traktowani jak klient, czy jak intruz, który chce wyłudzić pieniądze? To tylko niektóre pytania pojawiające się w kontaktach z naszymi czytelnikami.

Nasze artykuły powstają w oparciu o zdarzenia, które faktycznie miały miejsce i rozwiązania prawne, które zostały zastosowane w danym przypadku. Przy każdym artykule podajemy przepisy prawne i orzecznictwo, do których się odwołują. Jeżeli istnieje taka potrzeba do artykułu dołączony jest wzór pisma napisanego przez profesjonalnych prawników, które w przypadku problemów z odszkodowaniem można pobrać ze strony i dokonując drobnych korekt wykorzystać do korespondencji z zakładem ubezpieczeń.

Nadzór merytoryczny nad zawartością serwisu sprawują Małgorzata i Maciej Capik, osoby uznawane za jednych z najlepszych fachowców specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym, o niezwykle wysokich kompetencjach zawodowych. Gwarantują oni, że artykuły, informacje i wzory pism są zgodne z obowiązującym stanem prawnym i odpowiadają profesjonalnej wiedzy prawniczej.

Uczestnikom Systemu Ochrony Prawnej zapewniamy szczególne uprawnienia w postaci:

  • bezpłatnego stałego dostępu do serwisu Porady Brokera (prawo ubezpieczeniowe);
  • bezpłatnych  kalkulacji składek za ubezpieczenia samochodu;
  • bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez naszych adwokatów bezpośrednio w biurze znajdującym się najbliżej miejsca zamieszkania;
  • bezpłatnej reprezentacji przed sądami powszechnymi, w przypadku jeżeli porada nie wystarczy do rozwiązania problemu.

Jesteśmy jedynym polskim portalem, który oprócz porad online na stronie, zapewnia również bezpośrednią opiekę prawną świadczoną przez adwokatów lub radców prawnych w ramach miesięcznego abonamentu. Wejdź na Prawnik Osobisty i dowiedz się jak z tego możesz skorzystać.
  


Nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu?
Chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami lub kłopotami?

Napisz do nas

Prometeusz Consulting sp. z o.o. © 1989 - 2009

www.activate.pl